İnverter Bakımı

İnverter Bakımı

Elektrik üretim ve tüketim tesislerinde doğru akımın alternatif akıma çevrilmesi inverterler tarafından sağlanmaktadır. Verimliliği maksimum, plansız bakım ve onarım maliyetlerini de minimim seviyeye getirebilmek adına inverter bakımı ve kontrollerinin periyodik olarak yapılması önerilmektedir. Periyodik olarak yapılan koruyucu ve önleyici bakımlar sayesinde inverter güvenilirliği ve verimliliği artmaktadır.

İnverter bakımlarımızda havalandırmadaki tıkanıklıklar giderilmekte, cıvata ve vidalar mekanik uygun tork değerine ayarlanmakta, kapsamlı temizlik yapılmakta, termal muayene sağlanmakta, DC/AC kablolar ve inverter izleme sistemi kontrol edilmektedir.

İnverterlerde oluşabilecek aşırı ısınma, kaçak akım, yalıtım, iletişim, aşırı gerilim, aşırı akım, şebeke, frekans, fan ve düşük gerilim arızalarının uzman ve deneyimli ekibimiz tarafından giderilmesi sizler için yerinde bir çözüm olacaktır.

İnverter arızalarına müdahale ve periyodik bakımlar için +90 324 336 0 222 numaralı telefonu arayarak Solar Bakım ekibimizle iletişim kurabilirsiniz.

DETAYLI BİLGİ ALMAK İÇİN

×

Merhaba!

Bize aşağıdaki linke tıklayarak Whatsapp aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

× Whatsapp'tan Bize Ulaşın!