Hakkımızda

Biz Kimiz?

Sektörün öncü isimleri arasında ilerleyen, yenilikçi, vizyon sahibi, çağdaş ve geleceğe yatırım yapan bir firmayız. Solar Bakım olarak uzmanlaşmış kadromuz ile santral test, bakım, izleme ve işletme konularında tek elden çözüm ortağınız olmak için çalışıyoruz. Teknolojik test ve ölçüm cihazlarımız ile santrallerin test, bakım, izleme, yedek parça ve işletme konularında en iyi sonuca ulaşmanızı sağlıyoruz.

Neden Biz?

Solar Bakım olarak amacımız; elektrik üretim santrallerinin verimliliğini maksimum düzeyde tutarak yatırımların karlılığını arttırmak ve ömrünü uzatmaktır. Her türlü arızanın anlık olarak tespiti, operatöre bildirilmesi ve müdahalesi için tek merkezden profesyonel ekibimiz ile elektrik üretim santrallerini 24 saat kontrol altında tutuyoruz.

Sahanızda arıza söz konusu olmasa dahi santral ekipmanlarınızın periyodik bakımı; profesyonel ve deneyimli ekibimiz tarafından kontrollü bir şekilde yüksek kalite ve teknolojiye sahip test ve ölçüm cihazlarımız ile yapılmaktadır.

Sahalarda yapmış olduğumuz görsel denetim, bakım onarım, test ve ölçümlerin sonuçlarına göre yapılan bakımlar ile santral bakım ve onarım raporu tarafınıza sunulmaktadır. Teknik ekibimiz tarafından size en uygun bakım paketini belirleyerek karlılığınızı arttırabilir maliyetlerinizi düşürebilirsiniz.

PROFESYONEL BAKIM HİZMETLERİ İÇİN

×

Merhaba!

Bize aşağıdaki linke tıklayarak Whatsapp aracılığıyla ulaşabilirsiniz.

× Whatsapp'tan Bize Ulaşın!